دفتر فروش: تهران، خیابان شوش، خیابان تختی، رو به روی خیابان جعفری، پلاک 158- شماره تلفن: 02155811009 و 09127256271. پخش: اقای راد- 09121390417

ثبت سفارش

سفارش آنلاین خرما
خرما یکی از مقوی ترین و بهترین میوه های طبیعت خدا است. این میوه سرشار از مواد مغذی و مواد معدنی فراوان به همراه انواع ویتامین ها، فیبر و آنتی اکسیدان است و به عنوان یک مکمل غذایی و درمان برای بسیاری از ناتوانی های جسمی و جنسی شناخته می شود.
مصرف منظم خرما در وعده های غذایی باعث می شود که کمبود آهن خون جبران شود، کلسیم و فسفر و پتاسیم و منیزیم بدن تامین شود، ویتامین های B، A، E و C بدن تامین شود و آنتی اکسیدان مناسب بدن برای مقابله با بسیاری از بیماری هایی که بر اثر فعالیت رادیکال های آزاد در بدن ایجاد می شود کنترل شود.
تردیدی نیست که خرما بخش اعظمی از نیازهای بدن را تامین می کند و همواره از سور کارشناسان تغذیه نوین ، پزشکان و بسیاری از علمای صاحب نظر و دانشمندان سنتی و قدیمی هم مصرف خرما توصیه شده است.
از طرفی تنوع بسیار زیاد خرما از نظر نوع و بخصوص کیفیت و وجود مشکلات بهداشتی و بسته بندی های نا مناسب و خرابی و فاسد شدن خرما در برخی از روش های سنتی باعث شده تا بسیاری از مردم از شناخت خرما با کیفیت و علی الخصوص خرید خرما با کیفیت محروم باشند.
در واقع حتی شاهد این موضوع هستیم که خود خرده فروش های خرما نیز در تامین خرما تازه و با کیفیت گاها دچار مشکلاتی می شوند که باعث می شود مصرف کننده نهایی نتواند خرما با کیفیت داشته باشد
اصلا نیازی به اثبات این موضوع نیست. احتمالا شما هم اگر از مصرف کنندگان خرما باشید خوب می دانید که گاها خرمایی که خریداری می کنید کیفیت لازم را ندارد.
اهمیت موضوع زمانی بیشتر می شود که بدانیم بسیاری از تولید کنندگان بی انصاف خرما برای اینکه خرما درخشندگی بیشتر و ظاهری زیباتر و دلفریب تر داشته باشد از مواد نا سالم شیمیایی بر روی خرماها استفاده می کنند که این موضوع باعث می شود تا فرد مصرف کننده به جای اینکه با تقویت سیستم گوارشی خود به دلیل فیبر بالای خرما مواجه شود اغلب ترش کردن و یا سنگین بودن خرما برای هضم را تجربه کند و دچار حساسیت هایی شود که موجب آن به هیچ عنوان خود خرما نیست.
متاسفانه خرماهای موجود در بازار اغلب یا تاریخ تولید ندارند و یا بسته بندی آنها اصولی نیست، در فضای اصولی و استاندارد نگهداری نمی شوند و حتی در صورتیکه خرده فروش خرما فرد مطمئنی باشد عدم نگهداری و یا توزیع درست خرما باعث می شود خرما کیفیت لازم را در زمان رسیدن به دست مصرف کننده نداشته باشد.
جای تعجب نیست اگر از این حقیقت پرده بر اندازیم که حتی بسیاری از تولید کنندگان خرما خانگی و سنتی از نام برندهای معتبر خرما بر روی خرما بی کیفیت خود برای فروش خرما استفاده می کنند و با این کار نه تنها به برند خرما فروش معتبر آسیب می رسانند بلکه باعث می شوند که مشتری خرمایی بی کیفیت و مسموم دریافت کند.

خرید اینترنتی و آنلاین
توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات و به زبان ساده شکل گیری پهنای باند قوی اینترنتی که هر روز نیز قوی تر و بهتر می شود باعث شده تا شرکت های معتبر خرما فروشی به دنبال حل مشکل فروش خرما با کیفیت و اصیل به مشتریان خود از این بستر استفاده کنند.
خوشبختانه مردم نیز با شناخت دقیق از بسترهای اینترنتی دیگر همانند گذشته در مقابل خرید اینترنتی مقاومتی ندارند چرا که در صورت داشتن بستر مناسب شرکت های معتبری که فروش اینترنتی انجام می دهند خدمات اصیل به مشتری ارائه می دهند که بهنوعی فروش رو در رو محصول به مشتری با ضمانت بالا تلقی می شود.
امروزه تجارت آنلاین و یا الکترونیک کم کم جای تجارت های سنتی را گرفته و کمتر کسی است که برای خرید به دنبال محصول خود در مغازه ها و فروشگاه های مختلف راه بیوفتد و نهایتا با خرید یک محصول به نام برند اصلی ولی با برند تقلبی و بدون ضمانت در واقع اقدام به دور ریختن پول خود و از دست دادن اعتماد خود می کند.
ضمن اینکه با خرید اینترنتی نه تنها فروشنده محصول دقیقا مشخص است بلکه ضمانت لازم را دارد و دیگر نیازی به صرف زمان زیاد و گشت و گذار در میدان و بازارهای مختلف را نبوده و دسترسی به طیف بیشتر محصولات در زمان بسیار محدودتر مقدور خواهد بود.

خرید آنلاین خرما
وجود همین زیر ساخت ها و توجه به اصل مشتری مداری شرکت خرما سیاه را بر آن داشت تا با عرضه مستقیم محصولات خرما خود به مشتریان حقیقی و حقوقی خود اقدام نماید.
شرکت خرما سیاه به عنوان یک برند بین المللی خرما و بسیار معتبر در ایران سال ها است که خدمات فروش خرما و محصولات خرما مانند انواع شیره خرما و شیره میکس و همچنین بسیاری از خشکبار درجه یک ایران را در سطح بازارهای داخلی و بین المللی انجام می دهد و به دلیل کیفیت بالا و برتر محصولات خود توانسته خیلی زود در بازارهای بزرگ جهانی با تمامی آزمایش های کیفی و فنی که روی محصولات انجام می شود جایگاه ارزشمندی به دست بیاورد.
حالا با وجود زیر ساخت های اینترنتی مناسب در این شرکت و به منظور رساندن محصول اصیل ایرانی و با کیفیت تضمین شده و با ضمانت بازگشت محصول در صورت عدم رضایت مشتری این زیر ساخت را فراهم نموده تا مشتری ما در هر کجای ایران و در هر غالب حقیقی و حقوقی بتواند محصول مورد نظر خود را از بین انواع محصولات موجود خرما در این شرکت انتخاب و با تخفیفات ویژه خریداری نماید و در کمتر از چند ساعت رب خانه تحویل بگیرید.
اصالت و کیفیت خرما شرکت خرما سیاه را درج تاریخ تولید و شرایط مصرف و نگهداری و با مشخصات کامل خرما در سایت و فروشگاه اینترنتی خرما سیاه برای مشتریان به خوبی توضیح داده شده است و در صورتیکه خرما مورد نظر مشتری به غیر از خرما توصیف شده باشد به راحتی مشتریان می توانند محصول خریداری شده را بازگشت دهند.

با خرید اینترنتی و یا خرید آنلاین خرما از شرکت خرما سیاه این امکان برای مشتری فراهم شده است تا بتواند:
- به تمام انواع خرما با کیفیت و اصیل ایرانی متعلق به مناطق و نخلستان های مختلف کشور بصورت یکجا دسترسی داشته باشد و با مشاهده انواع مختلف خرما و مقایسه آنها با یکدیگر از نظر ارزش غذایی و شکل و ظاهر خرما بهترین نوع خرما را انتخاب کند.
- به راحتی در هر میزان خرما مورد نیاز خود را سفارش دهد و در کمترین زمان درب خانه و یا محل کار تحویل بگیرد.
- بدون نیاز به صرف هزینه زیاد زمانی و در هز ساعت از شبانه روز بدون محدودیت و بدون تعطیلی بتواند خرما مورد نیاز خود را سفارش دهد.
- در صورت خرید دائمی از شرکت خرما سیاه و تبدیل شدن به مشتری ثابت شرکت خرما سیاه از تخفیفات ویژه بهره مند شود.
- به دلیل حذف واسطه ها و دلال ها قیمت تمام شده خرما برای مصرف کننده با خرید اینترنتی و مستقیم بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.
- با خرید آنلاین از شرکت خرما سیاه این اطمینان را خواهید داشت که خرما اصیل و تازه خریداری خواهید نمود و از اصلی بودن برند و عدم تقلب در خرید خود اطمینان خواهید داشت .
- به دلیل داشتن مشتریان زیاد و فروش بصورت خرد و عمده اغلب خرماها مرتبا به فروش می رسند که این امر باعث می شود از تازه بودن خرما بیش از پیش اطمینان نمایید زیرا خرما در شرکت خرما سیاه ماندگاری ندارد.
- خرما و شیره خرما تولیدی شرکت خرما سیاه نه تنها از بهترین نخلستان های ایران جمع اوری می شود بلکه با استفاده از بهترین دستگاه های مکانیزه و اتوماسیون شستشو و بسته بندی می شود و هیچ نوع ماده شیمیایی و نگهدارنده در آنها استفاده نمی شود، بلکه با ایجاد بهترین سردخانه ها خرما در مناسب ترین شرایط نگهداری و با بهترین وسایل حمل و نقل ، حمل می شود تا خرما با درجه کیفی فوق العاده بالایی به دست مشتریان برسد.

در واقع تجارت الکترونیک و خرید آنلاین یک سود دو طرفه برای شرکت خرما سیاه و مشتریان بوده است. شرکت خرما سیاه نیز با استفاده از بستر های فناوری و اطلاعات موفق شده تا تعامل و ارتباطات خود را با مشتریان بصورت واقعی و مستقیم ایجاد کند و خود بدون نیاز به دخالت سایر فروشندگان جوابگوی مشتریان خود باشد و بتواند با استفاده از این زیر ساخت به راحتی به خواسته های واقعی مشتریان خود رسیدگی کند.
با وجود این بستر مشتریان نیز می توانند با خرید مستقیم از برند معتبر، خرما درجه یک و صادراتی با قیمت تمام شده بسیار مناسب تر را تهیه کنند و بدون نیاز به تحمل شرایط ترافیک، بازار گردی، انتخاب نا درست و یا حتی تحمل شرایط فروشگاه های شلوغ و صندوق های بسیار پر ترافیک به راحتی و با اعصاب راحت تر و قدرت انتخاب بسیار بالاتر خرید خود را انجام دهند و حتی در صورت داشتن پیشنهاد و یا انتقاد به راحتی با خود شرکت در ارتباط باشند.
شرکت خرما سیاه با ارسال رایگان خرما به هر نقطه ای از ایران زمین، با ارائه قیمت تمام شده بسیار مناسب و تضمین محصولات خود به مشتریان واقعی خود کمال آسودگی خاطر را پیشکش کرده است.
ما به دنبال اعتلای فرهنگ مردم مداری و مشتری مداری و ارتقا سطح برندینگ شرکت خرما سیاه خود را موظف می دانیم که بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان ارائه دهیم.
برند خرما سیاه به عنوان یکی از معتبرترین برند های بین المللی خرما ایران خرسند است که با ایجاد یک بستر بسیار پیشرفته اینترنتی خدمات و محصولات خود را بصورت کاملا حرفه ای و بدون محدودیت به مشتریان خود عرضه می نماید و در این راه فرهنگ استفاده از خرما با کیفیت و مغذی و سالم را در جامعه نهادینه می کند.
تنها برای خرید خرما شرکت خرما سیاه کافی است به قسمت فروشگاه سایت مراجعه و به هر میزان و هر نوع خرما که نیاز دارید سفارش خود را ثبت و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای: