دفتر فروش: تهران، خیابان شوش، خیابان تختی، رو به روی خیابان جعفری، پلاک 158- شماره تلفن: 02155811009 و 09127256271. پخش: اقای راد- 09121390417

خرید و فروش خرما

برای کلیک کنید

خرید و فروش خرما
کشور ایران یکی از بهترین کشور های برای تولید خرما با کیفیت ودرجه یک می باشد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردم داخلی و خارجی به دنبال مصرف خرما ایرانی باشند. خوشبختانه خرما ایران هنوز عمدتا بصورت ارگانیک تولید می شود و یکی از بهترین و اقتصادی ترین محصولات کشاورزی ایران است.
شرکت خرما سیاه ره آوران با نام و برند خرما سیاه از ابتدا با رویکرد جمع آوری و تهیه بهترین و مرغوب ترین خرماهای تولیدی در ایران اعم از خرما مضافتی، خرما پیارم، خرما شاهانی، خرما زاهدی، خرما برحی، خرما کبکاب و انواع دیگر خرماهای تولیدی در ایران از بهترین مزارع و نخلستان های خرما ایران اقدام به راه اندازی یکی از بهترین و قوی ترین شرکت های مکانیزه بسته بندی و توزیع خرما در ایران و جهان نموده است.
بزرگترین مزیت و برتری شرکت خرما سیاه به نسبت رقبا ارتباطات موثر این شرکت با تولید کنندگان داخلی ، داشتن بازار بسیار مناسب داخلی و خارجی، داشتن بهترین و پیشرفته ترین خط سورت بندی و شستشو و بسته بندی خرما، استفاده از خودروهای مجهز به سردخانه و کاملا نوین و مهم تر از همه اعتماد چندین ساله مشتریان به این شرکت به عنوان یک شرکت با پشتوانه و دارای ضمانت نامه های معتبر در خرید و فروش خرما در ایران و جهان می باشد.
شرکت خرما سیاه با هدف ارتباط موثرتر و بهینه تر با تولید کنندگان داخلی و با در اختیار داشتن کارشناسان آموزش دیده و زبده و با هدف کمک به تولید کنندگان و سرمایه گذاران در این حوزه اقدام به خرید خرما از تولید کنندگان از قبل از زمان برداشت و یا بعد از برداشت بصورت کلی و جزئی نموده است و بعد از کارشناسی دقیق کیفیت خرما کار خرید خرما را انجام می دهد.
پس از خرید خرما از دست تولید کننده و با قیمت واقعی خرما خریداری شده با بهترین خودروهای یخچال دار به سردخانه های این مجموعه انتقال داده می شود تا با استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه کار سورت بندی و بسته بندی انی خرما ها با کارشناسی دقیق نوع و کیفیت خرما انجام شود.
خرما با کیفیت درجه یک به برای بسته بندی و فروش خرما به داخل و خارج ایران در نظر گرفته می شود و خرماهای درجه دو و سه که البته از نظر کیفی همان خرما درجه یک می باشند و تنها ریزتر و یا کمی آسیب ظاهری دیده اند برای تهیه شیره خرما به خط تمام اتوماسیون تولید شیره خرما انتقال داده می شوند.
بر این اساس مشتریان شرکت خرما سیاه برای خرید و فروش خرما خود خوب می دانند از طریق تماس با کارشناسان این شرکت می توانند همواره با منصفانه ترین و مناسب ترین قیمت اقدام به فروش خرما خود به این شرکت نموده و یا برای خرید خرما و یا سفارش خرما خود از طریق سایت شرکت خرما سیاه و با مراجعه به قسمت فروش آنلاین خرما اقدام به سفارش اینترنتی خرما و یا با تماس با کارشناسان فروش خرما اقدام به سفارش خرما از کارشناسان این شرکت بکنند.
هدف از فروش اینترنتی خرما ضمانت این موضوع است که نه تنها مشتریان واقعی ما می توانند با بازدید و بررسی خرما و سفارش آنلاین خرما ، دقیقا خرما مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند بلکه با فروش آنلاین خرما در واقع دست واسطه ها و دلال ها از بازار خرما کوتاه و مشتریان می توانند با قیمت تمام شده واقعی و بدون پرداخت سود واسطه ها خرید خرما خود را انجام دهند.
شرکت خرما سیاه به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز و نوآور در عرصه تولید و بسته بندی خرما و محصولات خرما بصورت فراوری شده از جمله شیره خرما و شیره میکس با فروش عمده خرما به بنکداران و بنگاه های بزرگ اقتصادی و بازرگانی سهم زیادی در تامین سود این شرکت ها با توجه به اینکه فروش خرما بصورت عمده با قیمت مناسب تری عرضه می شود دارد و در ضمن تخفیف های ویژه شرکت خرما سیاه نیز شامل حال آن دسته از مشتریانی که قصد خرید خرما بصورت عمده را دارند هم خواهد شد.
شرکت خرما سیاه به عنوان یک برند صادراتی شناخته شده در بازارهای جهانی است چرا که توانسته همواره با انتخاب و دستچین و خرید بهترین خرما از دست تولید کنندگان اقدام به فروش خرما درجه یک ایرانی به اغلب بازارهای جهانی نموده و سهم خود را به عنوان یک شرکت ایرانی بزرگ در ارز آوری و سود آوری برای این مرز و بوم به خوبی بازی کند.
شرکت خرما سیاه بعد از راه اندازی و مکانیزه کردن و اتوماسیون کردن خطوط تولید و بسته بندی خود و با در اختیار گرفتن بهترین ماشین آلات و خودرو های حمل و نقل خرما در داخل و خارج از کشور و با توجه به موفقیت های زیادی که در امر فروش خرما بصورت حضوری به دلیل فروش خرما درجه یک ایرانی داشت این بار در اقدامی کارشناسی شده در کنار فروش حضوری خرما خود ، فروشگاه اینترنتی خرما و محصولات فراوری شده خرما خود را نیز راه اندازی نموده است تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت که عمدتا طیف گسترده ای از بهترین خرماهای درجه یک از بزرگترین نخلستان های ایران می باشند و در کنار آنها محصولات جانبی و فرراوری شده خرما، انواع خشکبار و غیره می باشند ، اقدام به فروش خرما بصورت عمده و یا فروش خرما بصورت جزئی به مشتریان خود با ضمانت بالا و بدون محدودیت بکند.
در فروشگاه اینترنتی شرکت خرما سیاه تمامی ابزارهای لازم برای سفارش آنلاین خرما برای خریداران عمده وخرما و یا خریداران جزئی خرما و یا حتی امکانات ثبت سفارش خرید خرما نیز فراهم شده است.
در این راستا تمامی عزیزانی که قصد سفارش اینترنتی خرما درجه یک را دارند می توانند با مراجعه به سایت خرما سیاه و انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام به خرید آنلاین خرما با کیفیت و درجه یک ایرانی با ضمانت معتبر بکنند.
شرکت خرما سیاه در کنار فروش آنلاین خرما خود امکان ثبت درخواست خرید خرما اینترنتی را نیز فراهم نموده است تا تولید کنندگان و افرادی که قصد فروش عمده خرما خود را دارند بتوانند با مراجعه به سایت این شرکت درخواست فروش خرما خود را ثبت تا کارشناسان ما با آنها تماس گرفته و پس از بازدید و کارشناسی اقدام به خرید خرما آنها با قیمت کارشناسی شده و مناسب بکنند.
شرکت خرما سیاه همچنین در کنار خرید و فروش آنلاین خرما کار مشاوره و سرمایه گذاری در زمینه تولید و فروش خرما را نیز در دستور کار خود قرار داده است که در این راستا تمامی مشتریان و علاقمندان می توانند با تماس با کارشناسان این شرکت شرایط مورد نظر خود را بررسی نمایند.
شرکت خرما سیاه یکی از معتبرترین و جهانی ترین برند های خرما ایران با افتخار آماده همکاری و خرید و فروش خرما نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور بوده و هماره به عنوان یک برند بین المللی و معتبر ایرانی بالاترین ضمانت ها و اطمینان ها را به مشتریان خود داده است.
تنها کافی است برای فروش خرما و یا خرید خرما همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت شرکت خرما سیاه اقدام به خرید اینترنتی خرما و یا درخواست فروش خرما خود را ثبت کنید.

برای کلیک کنید

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای: