دفتر فروش: تهران، خیابان شوش، خیابان تختی، رو به روی خیابان جعفری، پلاک 158- شماره تلفن: 02155811009 و 09127256271. پخش: اقای راد- 09121390417

فواید خرمای خشک با شیر

فواید خرمای خشک با شیر
مصرف خرما با شیر می تواند بسیاری از بیماری ها را درمان و خواص بسیاری نیز دارد.
• بهبود سرفه:
خرما را با شیر گرم و عسل مخلوط کرده و برای از بین بردن خلط و مبارزه با سرفه های طولانی مدت مصرف کنید. همچنین می توانید 5-8 عدد خرما را در لیوان شیر بجوشانید و آن را تا زمانی که داغ است مصرف کنید.
• درمان کم خونی :
تعداد انگشت شماری ازخرما را در یک لیوان شیر به مدت 24 ساعت خیس کنید و به آن اندکی هل ، زعفران و یک قاشق چای خوری زتجبیل به آن اضافه کنید ، سپس این مخلوط را بنوشید . نصف لیوان را از خرما و بقیه آن را از شیر پر کنید ، سپس نصف قاشق چای خوری دارچین را به آن اضافه کنید و آن را به مدت 24 ساعت در محل خشک و خنک نگهداری کنید این محلول برای افزایش قدرت بدنی فوق العاده است .خوردن این ترکیب در طول روز برای مبارزه با کم خونی و بهبود آن کمک شایعی می کند.
• درمان بیماری های عصبی و بی خوابی:
در هنگام خواب، 2-3 خرما را با شیر گرم میل کنید.
• درمان یبوست:
5-8 عدد خرما را به 500 میلی لیتر شیر اضافه کرده و آن را مانند یک کمپوت بپزید سپس اجازه دهید تا کمی خنک شود و یک لیوان از آن را صبح ها با معده خالی میل کنید . قبل از رفتن به رختخواب، ، یک لیوان شیر جوشیده شده با 5 خرما می تواند کمک بسیاری به شما می کند.
• درمان درد قلب و آريتمي بودن آن :
اگر احساس ضربان قلب بالا یا درد قفسه سینه را دارید، باید مخلوطی از 2 عدد خرما 2 قاشق چای خوری عسل و نصف لیوان شیر را امتحان کنید.
• درمان فشار خون بالا :
اگر هیچگونه منع مصرفی برای شما وجود نداشته باشد، توصیه می شود 50 تا 70 گرم خرما را با شیر صبح ها 30 دقیقه قبل از خودن وعده غذایی میل کنید . دوره درمان 3 هفته می باشد و شما می توانید پس از یک هفته و نیم دوباره آن را تکرار کنید.
• درمان حالت تهوع و استفراغ :
اگر خرما های خرد شده را با زیره سیاه در نسبت 2 به 1 مخلوط کنید و یک لیوان شیر به اضافه کنید، در هنگام حالت تهوع به شما کمک بسیاری خواهد کرد .
• درمان مسمومیت الکلی :
برای جلوگیری از مسمومیت با الکل، خرما ها باید به مدت یک روز در شیر خیس خرده شوند و سپس از آن ها استفاده شود.
• درمان ضعف های جنسی :
خرما طبیعی و ارگانیک می توانند باعث افزایش استقامت جنسی در افراد شوند. همچنین این میوه با وجود داشتن سطح بالایی از فلاونوئید و استرادیول غنی شده می تواند میزان اسپرم را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

این پست چقدر مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

امتیاز متوسط / 5. تعداد رای:

نظر دهید